Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση μίας θέσης έκτακτου προσωπικού με σύμβαση εργασίας με σύμβαση εργασίας ΙΔΟΧ, διάρκειας έξι μηνών, με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών ζωοκόμου νεκροτομείου στις εγκαταστάσεις του Τμήματος Κτηνιατρικής του

Βόλος 6 Ιουνίου 2022,

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση μίας (1) θέσης έκτακτου προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας έξι (6) μηνών, με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών ζωοκόμου νεκροτομείου στις εγκαταστάσεις του Εργαστηρίου Παθολογικής Ανατομικής του Τμήματος Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στην Καρδίτσα».

Η Εταιρεία Αξιοποίησης & Διαχείρισης Περιουσίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, ειδικό Ν.Π.Ι.Δ., απευθύνει ανοικτή πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση μίας (1) θέσης έκτακτου προσωπικού με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών ζωοκόμου  νεκροτομείου για την κάλυψη των αναγκών (ρουτίνας, παροδικών και εποχικών) του Εργαστηρίου Παθολογικής Ανατομικής στις εγκαταστάσεις του Τμήματος Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στην Καρδίτσα και καλεί φυσικά πρόσωπα να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους σύμφωνα με τους όρους που αναφέρονται στη συνέχεια της παρούσας πρόσκλησης.

Κατεβάστε το αρχείο της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος από εδώ

Αίτηση συμμετοχής

Υπεύθυνη Δήλωση 1

Υπεύθυνη Δήλωση 2 (απευθύνεται σε άνδρες)

Η εκδήλωση ενδιαφέροντος των υποψηφίων για τη θέση ζωοκόμου γίνεται με αίτησή τους προς την ΕΑΔΠ-ΠΘ εντός επτά (7) ημερολογιακών ημερών από τη δημοσίευση της παρούσας στην ιστοσελίδα της Εταιρίας (δηλαδή μέχρι 14/6/2022).

Πληροφορίες για την Εταιρία Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας μπορούν να αναζητούν οι ενδιαφερόμενοι στην ιστοσελίδα http://www.eadp.uth.gr/.

Ο φάκελος υποψηφιότητας με την ένδειξη «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση μίας (1) θέσης έκτακτου προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας έξι (6) μηνών, με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών ζωοκόμου νεκροτομείου στις εγκαταστάσεις του Εργαστηρίου Παθολογικής Ανατομικής του Τμήματος Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στην Καρδίτσα», που θα περιλαμβάνει την αίτηση και τα δικαιολογητικά θα υποβάλλεται ηλεκτρονικά στο email: etap@uth.gr ή με οποιοδήποτε μέσο ταχυμεταφοράς απευθείας στην Γραμματεία της Εταιρείας, Ιάσονος 62, Βόλος 38221, Κτίριο Παπαστράτου, 2ος Όροφος.

Εμπρόθεσμες θεωρούνται οι προτάσεις, οι οποίες έχουν παραληφθεί και λάβει αριθμό πρωτοκόλλου, έως την άνω ορισθείσα καταληκτική ημερομηνία. Αιτήσεις που θα κατατεθούν πέραν της καταληκτικής ημερομηνίας και ώρας υποβολής δεν γίνονται αποδεκτές.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να απευθύνονται στο τηλέφωνο 24210 – 74636