«Διοργάνωση Χριστουγεννιάτικου Bazaar»

«Διοργάνωση Χριστουγεννιάτικου Bazaar»

Δωρίστε «παλιά» βιβλία και χριστουγεννιάτικα είδη διακόσμησης για ένα καλό σκοπό!

Η Εταιρεία Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας διοργανώνει φιλανθρωπικό bazaar. Μπορείτε να στηρίξετε την προσπάθειά μας προσφέροντας μεταχειρισμένα βιβλία για ενήλικες και παιδιά (μυθιστορήματα, κόμιξ, παραμύθια, κλπ) και χριστουγεννιάτικα είδη διακόσμησης, τα οποία θα πωληθούν σε συμβολική τιμή και τα έσοδα θα διατεθούν για την οικονομική στήριξη του Γηροκομείου Βόλου.

Η συγκέντρωση βιβλίων και ειδών διακόσμησης θα γίνει  μέχρι την Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου 2016, στο Βιβλιοπωλείο Πανεπιστημιακών Εκδόσεων (ώρες καταστημάτων), στην οδό Ιάσονος 145, στο Κτίριο Τσικρίκη.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Νεοκλασικό Κτίριο Τσικρίκη, στην οδό Γαμβέτα 6 με Ιάσονος, το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2016 και ώρες 11:00 π.μ. έως 20:00 μ.μ.

Πόστερ bazaar

Τοποθεσία Εκδήλωσης