ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Η ΧΑΡΤΟΠΑΙΧΤΡΑ»

Το Θεατρικό Εργαστήρι του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας παρουσιάζει τη θεατρική παράσταση «Η ΧΑΡΤΟΠΑΙΧΤΡΑ » του Δημήτρη Ψαθά στις 10 Ιουλίου 2016 στο Ανοιχτό Δημοτικό Θέατρο Βόλου «Μελίνα Μερκούρη» Πλατεία Ρήγα Φεραίου και ώρα 21:00.

Συνδιοργάνωση: Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και Ε.Α.Δ.Π του Π.Θ σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Πολιτισμού του Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π - ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Δήμου Βόλου.

Συντελεστές:

Σκηνοθεσία- Διδασκαλία: ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΟΓΙΑ

Μουσική: Νίκος Λαυράνος

Τραγούδια: Mily

Χορογραφίες: Μαρία Μιχελλή

Επιμέλεια Ήχου Κων/νος Δράκος

Παίζουν με σειρά εμφάνισης:

Κωνσταντίνα Αντωνέλη, Λένα Νεστορίδου, Αλεξάνδρα Ελευθερίου, Μαίρη Λαγωνικάκη, Μάρα Σκουλά, Δήμητρα Πέτρου, Νικολέτα Θεοχαρίδου, Ειρήνη Παντζούρη, Μαρίνα Ηλιούδη, Ελεωνόρα Γιόκοτα, Κωνσταντίνος Μπλιάμπλιας, Κωνσταντίνος Δράκος, Πέτρος Μπακανιάρης, Μαρία Παυλίδου, Γιάννης Τσιακώβης, Κωνσταντίνος Χρηστιάς, Άγγελος Φανός, Γιάννης Σταματιάδης, Εύα Λιάκα

Γενική Είσοδος: 5€

Παιδία (κάτω των 12 ετών): 3€