«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της θέσης του Υπαλλήλου Βιβλιοπωλείου»

Η ΕΑΔΠ-ΠΘ μετά την απόφαση του Δ.Σ. της 38ης/ 19-03-2019 Συνεδρίασης, απευθύνει ανοικτή πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της θέσης του Υπαλλήλου Βιβλιοπωλείου των Πανεπιστημιακών Εκδόσεων Θεσσαλίας του ειδικού Ν.Π.Ι.Δ. με την επωνυμία «Εταιρία Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας».

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να Κατεβάσετε σε PDF το πλήρες αρχείο της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος ή ακολουθώντας τον σύνδεσμο εδώ

Η εκδήλωση ενδιαφέροντος των υποψηφίων για τη θέση του Υπαλλήλου Βιβλιοπωλείου Πανεπιστημιακών Εκδόσεων Θεσσαλίας γίνεται με αίτησή τους προς την ΕΑΔΠ-ΠΘ εντός επτά (7) ημερολογιακών ημερών από τη δημοσίευση της παρούσας στην ιστοσελίδα της Εταιρίας (δηλαδή μέχρι 5/4/2019).

Τοποθεσία Εκδήλωσης
Αργοναυτών και Φιλελλήνων, Κτήριο Παπαστράτου, 1ος Όροφος, Γραφείο 9